HİZMETLERİMİZ

Billboard

Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve yaygın olarak kullanılan açık hava reklam araçlarıdır.Billboard yapımında, genellikle afiş baskıları ofset tekniği ile ve paftalı basılmaktadır ve görselin vitrine uygulanması ''kostik'' veya ''su bazlı'' yapıştırma usulüyle gerçekleştirilmektedir. Günümüzde Türkiye'de açık hava reklamcılığında en çok kullanılan 2.reklam mecrası olan billboardlar, konunun uzmanı çalışma arkadaşlarımız tarafından özenle yapılmaktadır.

Araç Kaplama

Folyo kaplama, aracın dış etkenlerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanmasını veya tamamen zevke bağlı olarak ya da reklam amaçlı otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir. Kapı, motor kaputu ve bagaj kapağı haricinde, üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilir. Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi ya da bir reklam ürünü olarak kullanmanızı sağlıyor. Başka bir avantajıysa folyo ile kaplanan yüzeyler UV ışınlarının etkilerine maruz kalmadığı için soya solmuyor, matlaşmıyor ve aynı zamanda asit yağmuru veya kar gibi doğal etkenlerden de aracınız korunmuş oluyor. Firmaların reklam yapabilceği bir çok yöntem vardır.Televizyon, Rayo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, gibi çeşitli alanlarda reklam yapılabilir. Özellikle görsel ve yazılı basın reklamları hem geçici oluşundan hem de ekonomi açısından firmaları zorlamaktadır. Durum böyle olunca Araç Giydirme/Araç Kaplama'nın hem daha ekonomik hem de daha faydalı olduğu düşünülmektedir. Firma aracınız her zaman trafikte olduğundan dolayı gezer bir reklam panonuz olucaktır. Bu sebepten dolayı Araç Giydirme/Araç Kaplama çok önemlidir.Aracınız sürekli trafikte olduğu için daha fazla kitlelere ulaşmaktadır.

Pole Banner

Pole Banner'lar kendine has ölçülere sahip şehrin ana ve ara arterlerinde,
araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda, geliş ve gidiş güzergahları üzerinde yol kenarlarında, elektrik direkleri üzerinde sıralı ve yola dik bir biçimde konumlandırılmış, network grupları halinde kullanılan en yaygın reklam mecralarından bir tanesidir. İzmir'in en işlek ve en prestijli noktalarında yer alan Pole Banner, reklamınızı geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır.Mesaj kirliliğinin çok fazla olduğu açık havada Pole Banner, tüm mecralardan ayrışarak hem tüketicinin göz zevkine hitap eder hem de markanın görünürlüğünü ve akılda kalıcılığını arttırır. Günde 2000'den fazla Pole Banner üretim kapasitesine sahip makina parkurumuzla yalnızca İzmir ile sınırlı kalmayıp Ege Bölgesinde de sağladığımız Pole Banner asımları ile çalışma alanımızı büyütüyoruz. İşinde uzman çalışma arkadaşlarımızla, doğru konumlandırılan reklam ürünleri ile sektöre öncülük ediyoruz.

Megalight

Büyük görsel sergileme imkanı verdiği ve yerden yüksekliği sayesinde sadece yayalar için değil aynı zamanda araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda kullanılabilen etkin bir reklam ürünüdür. Sabit afiş sergilenen modellerin yanı sıra, afiş değiştirici mekanizması olan modellerde bir yüzeyde 3 afiş sergileme imkanı bulunmaktadır. Aydınlatma içten yapılmakta olup, afişlerin gece görüntü ve izlenebilirlik kalitesi en üst seviyeye çıkarılmaktadır.Afişlerin bozulmasına sebep olacak yağmur, toz, nem vb. dış etkenlere karşı gerekli önlemler alınmış ve kilit sistemi vandalizme karşı gizlenmiştir.Ahşap Baskı

Cam Baskı

Işıklı Reklam Panoları