top of page

HAKKIMIZDA

FİRMANIZIN İHTİYAÇ DUYACAĞI TÜM BASKI ÇÖZÜMLERİ BURADA

5383.jpg

1989 yılında Heidelberg Maşalı Tipo baskı makinası ve 41x57 Heidelberg ofset makinası ile başladığımız reklam sektöründeki yaşamımıza 2004 yılında Medilam Dijital Baskı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti’ni kurarak kurumsallaşmaya ilk adımımızı attık.

Medilam  olarak başladığımız yolda bir çok başarılı çalışmaya birlikte imza attık.

Bugün ise İzmir Büyük Baskı Merkezi’ne dönüşmenin heyecanını ve mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

 

İzmir Büyük Baskı Merkezi olarak Grafik, Tasarım, Dijital Baskı, imalat ve idari bölümleri 850 m2 ofis ve atölye alanı ile tüm baskı ve reklam fikirleri için tasarımdan baskıya, uygulamaya tüm süreçlerde hizmet vermektedir.

 

Sektörün ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik kaliteli, hızlı bir şekilde çözüm üretebilecek ve en iyi hizmeti verebilecek Ege Bölgesinin en büyük baskı makinası parkuruna sahibiz.

 

Müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu biliyoruz. Sizlere kusursuz hizmet sunabilmek ve birlikte büyüyebilmek için; yüksek kalitede iş garantisi sunmaktayız. Planlı iş yönetimi ile üretim ve uygulama aşamalarını zamanında tamamlıyoruz. Çünkü biz; İşin zamanında tesliminin de kalitesi kadar önemli olduğunu düşünüyoruz…

 

İzmir Büyük Baskı Merkezi olarak en büyük hedefimiz; sonsuz güven odaklı, yenilikçi hizmet anlayışımızla değerli firmalarımızın marka kimliklerini görsel bir zenginlikle tamamlayarak çözüm ortağı olmaktır.

REFERANSLARIMIZ
referanslar.jpg
bottom of page